Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom 2 éves, és megfázott...

Kislányom 2 éves, és megfázott, nagyon köhög. Az orvos mosdósi kanalast írt fel neki, de sehogy nem tudom elérni, hogy bevegye. Próbáltam már szörppel, teával, gyümölcslével, de hiába. Lenne valakinek tippje esetleg, hogy hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát. Lányom is csinált ilyet.. nem volt mese lefogtuk :(.
2013. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Első válaszolónak: mit szólnál ha veled is ezt tennék, felháborító, hogy még tanácsolni is mered.

Nálunk sose fordulhatott volna elő ilyesmi. Meg szoktam kóstolni mindenféle gyógyszert, amit írtak neki és el tudtam fogadni, ha valamelyik nem ment le. Írattam az orvossal másfélét és füzetet vezettem, hogy mikor mit kapott. Az orvossal mindig meg tudtam beszélni, hogy mit tud elfogadni a gyerek, sőt fejből tudta, hogy mit nem írhat, mert esetleg kihányja vagy nem fogadja el.


Tanácsom: írass fel másikat, mert nem csak egyféle lehet hatékony, és csak semmi agresszió!!!

2013. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
1.vagyok. jajj milyen rossz vagyok hogy miután mindent megpróbáltam ezt a lehetőséget választottam csak hogy meggyógyuljon a gyerekem fujjj und*rító nem is tudom hogy juthatott eszembe miért nem hagytam hogy beteg maradjon.....
2013. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
egyébként az én lányom egyik félét se vette be..
2013. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szegény te!
2013. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keverd bele egy kis reszelt almába, vagy banánpürébe úgy, hogy ne lássa, hátha így megeszi.
2013. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A reszelt alma se jött be :\ Szerintem az lesz, hogy elmegyek, és iratok neki valami mást, hátha úgy jobb lesz. De azért köszi a válaszokat :)
2013. dec. 19. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!