Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fekszek, vagy ülök, és...

Ha fekszek, vagy ülök, és felállok, akkor mindig elkezdek szédülni, és egy pár másodpercig megsem tudok mozdulni. Ez mitől lehet. Lehet pl. attól, hogy magas vagyok, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ez inkább alacsony vérnyomás lesz, az szokott szédülést okozni, ha hirtelen feláll az ember. Javaslom menj el dokihoz.
2008. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen alacsony vérnyomás.Orvoshoz meg hiába mész el sajnos nem tud semmitsem tenni.Nekem tartósan alacsony a vérnyomásom néha el is szoktam ájulni hiába mondtam az orvosnak azt mondta hogy nem tud semmitsem tenni nincs rá gyógyszer csak igyam a zöld teát meg sportoljak.
2008. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
59%
Verszegeny vagy,lehet.
2008. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
93%
Kicsi vernyomas vagy verszegenyseg,de altalaban a vernyomas szokott a ludas lenni.Nekem is kicsi...es is szoktam szedulni nekem a doki vitaminkurat irt ki es jobb lett...
2008. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban is lehet valami, hogy magas vagy, lassabban ér fel a vér a fejedbe.
2008. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!