Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a dagadással?

Mit csináljak a dagadással?

Figyelt kérdés
ráléptem egy darázsra ami beszorult két ujjam közé, a fullánkja beleállt a "mutató lábujjamba". most az egész lábfejem fel van dagadva, a ét ujjam alig fér el egymás mellet, ráállni nem nagyon tudok.Tényleg az egész lábfejem bedagadt. Nagyon piros és forró.jegeltem meg borogattam bekentem fenistillel, meeg Halicar-ral. kálciumot is ittam. semmi nem változott, egyre terjed a dagadás. Vagy nagyon viszket és ha megvakarom éget, vagy csak simán éget, vagy simán fáj. mit csináljak vele? Nagyon kellemetlen
2008. júl. 14. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Irány a doki! Lehet, hogy allergiás vagy rá.
2008. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy allergiás vagy rá. Menj el a körzeti orvosodhoz!
2008. júl. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki fogsz röhögni De tuti hatásos. Tegyélrá esetes uborkát, vagyecetet. Az segít levinni a dagadást. Mikor történt? A fullánkot sikerült kiszedni? Kálciumot napi két ampulla Calcimusc vagy 3 tbl Kalcium sandose formájaában ihatsz amíg nem múlik. S ha gondolod mutasd meg orvosnak. De szerintem csak érzékenyebb vagy nem allergiás.
2008. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A darázs fullánkja nem marad a bőrödben, ő ki tudja húzni, ellentétben a méhecskével.
2008. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most volt Vasárnap. 13-án. darázs volt, nem méhecske. anyukám hozott ilyen löttyöt aminek le kell törni a tetejét, biztos tudjátok.. de még midnig fel van dagadva
2008. júl. 15. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!