Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek többet ér egy...

Szerintetek többet ér egy Semmelweisen megszerzett Gyógyszerkiadó Szakasszisztens végzettség, mint egy másik OKJ-s ráépülésben elvégzett?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából pont a kérdésre nem tudok válaszolni , mert , hogy szerintem egyik se ér túl sokat. Mindig is felbosszant a téma. Hiszen a gyógyszertári asszisztensek , olyan büszkén állnak a gyógyszerárban a táraasztal mögött a fehér köpenyükben mintha legalább ők lennének a gyógyszerészek. Pedig hol van az ő tudásuk a gyógyszerészekhez képest??
2013. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a szakasszisztensi és a gyógyszertári asszisztensi is kidobott pénz. Plusz, az új törvény szerint, állítólag 2 év letöltött patikai munkát kell felmutatnod, hogy egyátalán elkezdhesd a szakassziszensit. Én kb. 30 patikában voltam érdeklődni, mindenhonnan elküldtek.

Sajnos rengeteg van már belőlük!

1. válaszoló! Én pont fordítva szoktam látni (tisztelet a kivételnek)!

Egy gyógyszerészhallgató.

2013. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mámint mit látsz fordítva ? Ha meg valóban gyógyszerészhallgató vagy , akkor miért érdekel ez az asszinsztensi dolog??
2013. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!