Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre sűrűbben begörcsöl az...

Egyre sűrűbben begörcsöl az egész hátam, utána az egész mellkasom, fáj a gyomrom, hányingerem van. Mi ez?

Figyelt kérdés
Epegörcs, vagy vesegörcs?A hátam közepén egy pontból indul ki mindig,fáj a jobb vesém környéke is,a nyakam is.Ha nem veszek be azonnal 2 db Algopyrint és 2 db Noshpát és nem fekszem le,akkor szinte elviselhetetlen a hátamban és az egész mellkasomban a görcs.Persze az orvosok nem tudják hogy mi.Az epe UH.mindig negatív.Másnap reggelre (tehát alvás után)már egész jó,de enni nem birok rendesen napokig, kávét hetekig nem ihatok.TEgnap is volt,de most a hátam és a nyakam továbbra s nagyon fáj,meg a jobb vesém környéke is,tehát nyaktól le a veséig a jobb oldalam.

#epegörcs #vesegörcs vagy izomgörcs ?
2013. dec. 30. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
mi lehet veled kérdező? lehet hogy nincs köved csak homokod esetleg?
2019. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!