Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha lenyel az...

Mi történik ha lenyel az ember 50 ml fertőtlenítőt, hipót?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb, amit tehet, hogy nagyon sok vizet iszik rá. Tilos hánytatni, mert visszafele is mar. Ha ilyen előfordult, irány a doki!
2008. júl. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Egyböl fordulj orvoshoz!!Igyál tejet az semlegesit!
2008. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mentőt, de azonnal!
2008. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem értitek a kérdést. nem azt kérdezte szerencsétlen hogy mit kell tenni, hanem hogy MI TÖRTÉNIK?
2008. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam így.A férjem kihipózta a poharam,mert irritálta,hogy összefogta a gyógyteám.Épp kórházban voltam és nem kaptam meg a gyógyszereimet,nosza gyorsan vegyük be.Még meg is lepődtem,hogy a poharamban víz van ,de gyorsan lehajtottam a gyógyszerrel.Az utolsó kortynál éreztem meg a hipót.Kb félig volt hipóval félig vízzel.Utána nagyon megijedtem felhívtam a dokit azt mondta igyak annyi tejet amennyit csak bírok.Kb 2 literrel magamba erőltettem,de hamarosan ki is jött.Pár óra múlva már nem büfögtem hipó ízüt.
2008. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte amire ti válaszoltatok de végül is nem baj így legalább tudja a kérdező ezt is.Egyébként szétmarja a torkot ugyanis nagyon nagy a maró képessége.Ettől meg is lehet halnai és nagyon fájdalmas.Ha ez történik doki és addig is a tej tej és tej..
2008. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!