Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés

17 éves 170cm magas fiú vagyok.Szeretnék magasabb lenni.2-3 éve nem nőttem szinte már semennyit se (max 1-2 cm).Hallottam ilyen növekedési hormonokról, hogy attól lehet nőni,de van hátránya is,nem biztos ,hogy megéri a kockázatot.Valaki tudna ezen kívül még valamit,hogy hogyan nőhetnék magasabbra?Vagy a növekedési hormon jó?

Találtam egy oldalt ( [link] ) ahol azt írják,hogy gyakorlatokat kell csinálni reggel,este és attól is lehet nőni.Ez beválhat ha csinálom rendszeresen?

Ha valaki tud valami tanácsod adni,van valami ötlete esetleg tapasztalata azt megköszönném


2009. nov. 29. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak elkeseríteni, de erre semmilyen módszer nincs, bele van írva a génjeidbe. Viszont 24 éves korodig még nyugodtan nőhetsz, nem kell még feladni!
2009. nov. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
24 éves korodig maximum fejlődhetsz, de nem nőhetsz. A növésre még egy pici esélyed van, de korábban kellett volna észbekapnod, hiszen nyilván le voltál akkor is maradva. A magasságot nagyban befolyásolja a megfelelő táplákozás, a kellő kalcium bevitel, stb. Próbálj meg kosarazni, vagy röplabdázni. Ezek a sportok nyújtanak is.
2009. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
tök jó, szerintem 2 napja szintén te kérdezted meg ugyanezt a paraméterek alapján, és MINT MONDOTTÁK szándékosan nem lehet nőni, majd alakul. De 25 éves korodban majd átgondolod milyen király is lenne 190nek lenni lányként.
2009. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fú bocs, :D ez nem ide
2009. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem törődj bele,hogy nem fogsz nőni.Egyébként a 170cm-rel semmi baj nincsen,ha 155 lennél,megérteném a kétségbeeseésedet,de így..?
2009. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz és ha az orvosod is úgy találja, hogy tényleg kezelésre szorulsz, akkor kaphatsz növekedési hormont... Ez egy injekció-kúra, naponta kell kapnod 1-1 adagot...


Szerintem 17 évesen a 170 cm nagyon jó érték, nem értem mi a bajod?!


Az is számít, hogy a szüleid milyen magasak, 2-3 cm-el leszel magasabb náluk várhatóan.

2009. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A hormonpótlás veszélyes és neked nem is indokolt.

Feketén beszerezhetsz valamit ami vagy az vagy nem, 99%, hogy nem használ hanem árt.

A gerincnyújtás (függeszkedés) és az úszás nyújthatnak kicsit, de alapvetően ez genetikai alapú, és sokat nem tehetsz. A húszas évek elején áll meg a növekedés.

Aki téged hibáztat, hogy miért nem tetted ezt vagy azt az tudatlan és felelőtlen.

2009. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szedsz allergia gyógyszert?


Mert bizony az én öcsém nem nőtt tőle. A háziorvos azt javasolta, hogy keressenek fel egy szakgyógyászt. Viszont az anyukám észrevette, hogy azóta nem nő az öcsém, mióta a Claritint szedi. Anya egy télen már nem adott neki és tavaszra 7 cm-t nyúlt. Most 15 évesen 175 cm. Már abszolút nem szedi a gyógyszert, csak akkor ha nyáron olyan füves-erdős helyre megy. :)

2009. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is 17 vagyok de én 193cm körül, szerintem semmivel se vagy kevesebb ha te most épp 170cm vagy
2009. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szóval hogy nem érsz kevesebbet mint ember ha te most kicsit alacsonyabb termetű vagy, ezt akartam írni csak nem teljesen jött össze:D
2009. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!