Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a penta kristályról!?

Figyelt kérdés
Negatív pozitív egyaránt érdekelne!

2014. jan. 4. 13:09
1 2
 1/16 cli_hlt ***** válasza:
100%

A penta kristály, (pentedron, α-Methylamino-valerophenone, UPAC: 1-phenyl-2-(methylamino)pentan-1-one) egy kokainhoz hasonló hatással rendelkező stimuláns (ref: [link] ill. [link]


Norepinefrin és dopamin visszavétel gátlóm ebben tényleg hasonlít a kokainhoz.


Adagja tisztaságtól, és személyes preferenciától függően 10-100mg (0.01 - 0.1 gramm).


Pozitív hatások:


* Eufória

* Stimuláció

* Megnövekedett koncentrálóképesség

* Megnövekedett munkabírás

* "Tisztánlátás" érzése


Semleges:


* Enyhe látászavarok

* Étvágytalanság


Negatív:


* Idegesség

* Paranoia

* Nyugtalanság

* Palpitáció (szívdobogás, kis kihagyás után nagy dobbanás)

* Tachycardia (szapora szívverés)

* Érösszehúzódás (hideg, zsibbadt, fájdalmas végtagok)

* Fogcsikorgatás, állkapocsmerevség


Azt mindenképp meg kell jegyezni, hogy ez a cucc egy "kutatási vegyszer", azaz annyira új, hogy szinte semmilyen tapasztalat nincs azzal kapcsolatban, hogy mik a hosszútávú hatásai.

2014. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 cli_hlt ***** válasza:
gátlóm -> gátló
2014. jan. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Probáltam már ezt-azt. De ez a kristály szar nagyon rossz volt.A vérnyomásom ingadozni kezdett erösen szédültem,és pánik rohamom lett. Egyik sem jo,de ez kivételesen rossz.
2014. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon buta szer és a legrosszabbat hozza ki belőled. Ellenségemnek sem adnám.
2014. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon kicsi adagokkal próbáltam még régebben,emelkedett hangulatom lett tőle jól éreztem magam,utána még kajáltam rá akkor viszont jött a nyugtalanság,szívdobogás,mellkasi nyomás.Szóval nagyon nehéz belőni a megfelelő dózist.Nem ajánlom.
2014. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem éri meg használni! Több a negatív hatása mint a pozitív ! Kerüld !

Inkább igyál alkoholt az nem vág tönkre!

2014. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
85%
Na kezdjük ott hogy akárhogy azthiszed meg tudod álni a használatát ha lövöd akkor hamar függő leszel elrohadnak a fogaid mert a kalciumot kivonja belőle,leálhat a veséd és bármikor meghalhatsz ha csinálod. 15 éves vagyok...1 szeri alkalomnak akartam kipróbálni de azóta kb havonta benne vagyok 1-2 északába. 3 napja nem aludtam szinte semmit nem ettem és este véreset pisáltam,és nagyon nehezen tudok vizelni remélem nem komoly de próbálom nyugottan kezelni. Semmiféleképp nemajánlom semmijen módon se orba se vénásan de ha mindenképp ki akarnád próbálni akkor csak orba!!! remélem tudtam segíteni!
2015. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
hát akkor te jó nagy nyomorék vagy én évek óta koxolok folyamatosan és mellette évekig keményen kábszereztem és semmi bajom
2015. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
grat 8-as :D
2016. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Az egyik ismerősöm nem tud lejönni róla. Aggódok érte, mit tudok tenni? Pénzt mindig szerez valahonnan, így nehéz kontrollálni.
2016. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!