Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helo! 2éve elkezdtem szedni...

Ylive28 kérdése:

Helo! 2éve elkezdtem szedni fogamzásgátlot, most 1-másfél honaoja abba hagytam, amikor az utolsot beszedtem megvolt utána 1hét mulva nem vettem be a következöt és elmentek bennem! Azota nem jött meg! Csináltam tesztet negativ. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Alap: 1 teszt nem teszt. Lehet,hogy terhes vagy,de a fogamzásgátló szedése után gyakran hónapok telnek el,mire visszaáll a nő saját,normális hormonműködése. Lehet ez is az oka.
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ès ha elment és utána folytattuk? Csináltam tegnap még 1tesztet azis.negatív! Visszont a mellwim megvannak.duzzadva és érzékeny nagyon,meg sokat szédűlök,feszült vagyok,és elég sürün erös a folyásom és sok!
2014. jan. 5. 00:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A melleid nem csak terhességtől fájhatnak,mint ahogy az idegesség,feszültség és a folyás is lehet attól,hogy hamarosan meg fog jönni. Azért,ha 1 héten belül nem fogsz menstruálni, menj el orvoshoz! Biztos,ami biztos!
2014. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 David82 ***** válasza:
ne szedj ilyen sz.r gyógyszert, hogy a gyártók rajtad gazdagodjanak. inkább csináljátok orálisan, abból nem lesz gyerek. aztán meg ha akartok, lehet csinálni normálisan.
2015. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!