Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 184 cm vagyok 67 kg. Soványnak...

184 cm vagyok 67 kg. Soványnak számítok?

Figyelt kérdés
Egy tesstömeg index kalkulátor szerint igen, de mit kéne tennem, hogy "hízzak" és a plusz kilók ne zsír formájában rakódjanak le? Mer valahol olyat olvastam, hogy egy soványabb emberen is lehet több zsír, mint egy nehezebb emberen.
2009. nov. 29. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
fogyj le!!!!!neked súlyos testképzavarod van,ha soványnak hiszed magad
2009. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ hogy fiú vagy vagy lány. Amúgy ahhoz hogy izomban hízz sok fehérjét kell fogyasztani és keményen eddzeni.
2009. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18 éves, fiú...



18:27-es! Hülye vagy? :D

2009. nov. 29. 19:42
 4/6 anonim válasza:
Hát attol, mert 184cm vagy és 67kg az még nem azt jelenti,hogy sovány vagy!!!Lehet ,hogy vékony csontozatú vagy és nem vastag!!!Ettöl sok függ!!!de ha tényleg úgy érzed ,hogy hízni szeretnél ,akkor egyél kalóriadús ételeket és étkezz 1 nap többször!!!!Leginkább húst és oant amibe fehérje van meg iesmi!!!és hogyha azt akarod ,hogy ne rakodjon le a zsir ,akkor azt ajánlom ,hogy járj minnden nap v minnden második nap eddzeni!!!!S akkor a zsir sem fogg lerakodni s még jol is foggsz kinézni!!!!
2009. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már többször mondták, hogy milyen sovány vagyok... Szóval, ha elkezdek pl. futni meg edzeni, akkor nehezebb leszek? Mondjuk rám is férne, ha egy kicsit izmosabb lennék :D
2009. nov. 29. 22:11
 6/6 anonim válasza:
Ne törödj azzal ,hogy más mit monnd a testedröl!!!Te próbálj arra öszpontosítani ,hogy minél jobban érezzd magad a börödben!!!ahogy már írtam:kalóriadús ételeket kell egyél amibe sok a fehérje meg ienek!!étkezz 1 nap többször és egyél annyit, amennyi jól esik!!!Vagy vannak táplálékkiegészíttö italok ,nem protein vagy iesmik,hanem csak ien ital!!!ez nem puffaszt hanem sok kalóriát tartalmazz!!!!kiegészíti a szervezetedböl hiányzó kalóriát!!!de 1 kicsit drága!!!nem tom ,h üzletekböl meg e lehet kappni de internetröl tuti ,hogy lehet rendelni!!!!ÈS szerintem minndeggy meik sportot gyakorlod ,csak az a lényeg ,hogy sport legyen ,hogy tudd átalakítani a fölösleges kalóriát!!!!remélem hasznodra vált amit írtam!!!!és fel a fejjel!!!!
2009. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!