Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kattog a fejem? Ez...

Mitől kattog a fejem? Ez normális?

Figyelt kérdés
HA megyek a lépcsőn vagy futok vagy bizonyos mozdulatoknál.Nem tudom pontosan hol de érzem is hogy belül a fejemben kattog valami mintha "kilazult volna" valami és most mozogna.Bocsi de nem tudtam jobban megfogalmazni.Nagyon félek hogy mi lehet ez.Régen is volt ilyen most visszajött megint és nem múlik. Köszönöm

2014. jan. 8. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzed hogy hol kattog akkor a füleddel van valami szerintem. Lehet ki kell mosatni. De ezt a fül-orr-gégész mondja meg. Ha viszont érzed egyértelmű,hogy hova kell menni.
2014. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogyha érzem akkor egyértelmű?

Amugy köszi

2014. jan. 13. 22:35
 3/17 savanyújóska ***** válasza:
Sztem is fül-orr-gégész, nekem is volt (határozottan a fülemben belül kis kattanás, ha jobb lábbal léptem), azt hiszem magától elmúlt, de ha orvossal megnézeted, nem lesz belőle baj.
2014. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
rendben elmegyek csak azagond hogy én nem vagyok biztos benne h honnan jön
2014. febr. 5. 06:14
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kb. 1 hete kezdődött és szerintem ugyan ez mint neked. Mondjuk én érzem hogy a jobb oldalon valami. De én is úgy érzem mintha belül a fejemben valami levált volna és ahogy lépek az mozog. Vagy nem tudom, de nagyon rossz. Neked javult valamit?
2014. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolso szia

Uhh dejo olvasni hogy van még aki ebben szenved hány éves vagy?

Igen nekem is egyik oldalon jobban van de én mentem orvoshoz már ezzel persze nemtudták mi lehet elküldtek hallásvizsgálatra utána se tudtak többet

Nekem rosszabbodik ha futok sokat van hogy fájni is kezd a fejem de ez nekem rég előjött vagy 2 éve csak mindig elmult egy hét alatt most 3 honapja ugyanaz

Neked hogy volt?

2014. márc. 14. 23:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Változott valami azóta? Velem is ez a helyzet:/
2016. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem..ugyanolyan sajnos de már megszoktam és remélem nem lesz baj belőle
2016. júl. 15. 11:28
 9/17 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Bár elég régi a kérdésed de érdeklődni szeretnék, hogy mi lett a kattogásoddal?

Nálam most pont ugyanez a helyzet.. Kicsit meg is vagyok ijedve, mert már kb 2 hónapja tart...

2016. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok, elmúlt,mitől volt, mi segített?

Én egy hete érzem, ha futok,sietek a buszra,ha tempósabban lépcsőzöm

Jobb oldalamon, mintha a fülemből-halántékonból jönne..idegesít, remélem nem komoly gond..

2018. márc. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!