Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az antidepresszánsoknak...

Az antidepresszánsoknak vannak olyan káros hatásai, amellyel az agyat, vagy idegrendszert károsítják?

Figyelt kérdés

Kicsit előbb feltettem egy kérdést, amiben később felmerültek az antidepresszánsok káros hatásai. Rágugliztam, és találtam sok olyan írást, ahol azt állítják, hogy káros, sőt, gátolja a problémák leküzdéséhez szükséges anyagokat.

Én már 8 éve szedek antidepresszánst (ezalatt az idő alatt 3-at), és igazából azt érzem, hogy egyre kevésbé vagyok képes érezni, hogy úgy mondjam. Olyan, mintha nem élnék igazán, csak úgy vagyok és kész. Kis mértékben javult a társaságban, tömegben jelentkező szorongásom, de az is csak úgy, hogy igazából nem foglalkozok vele.

Szóval lenne értelme lerakni az antidepresszánst? Mert én szeretném. /Természetesen az orvossal fogom ezt megbeszélni végső soron, de érdekelnek mások tapasztalatai./



2014. jan. 9. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!