Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet már megműteni...

Miért nem lehet már megműteni a lábam?

Figyelt kérdés

MA voltam ortopédián, mivel lúdtalpam van, már évek óta tudok róla. 15 éves vagyok, és azt mondta miért nem mentem hamarabb.....akkor meg lehetne még műteni.. ilyen kis csavart tesznek a lábamba.

De nem ajánlja ilyen korban. Miért nem???

Bánom már h nem kérdeztem meg.

Velem született lúdtalp, valószínűleg. Az sosem fog meggyógyulni? :( MIÉÉRT nem lehet megműteni? :'(



2014. jan. 10. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem lehet már, mert ha kicsi korban műtik, akkor a csontfejlődés során jó irányba fejlődik tovább a csont. A Te korodban már lehet nagyon eldeformálódott. Gondolom korrigálni lehet. Bár erről az orvossal kell beszélned, hogy akkor a műtéten kívül milyen lehetőségek vannak.
2014. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy csak a lúdtalpbetét van, egész életemben, ennyit tudnak tenni. ://

EZért is voltam elkeseredve, hogy nem lehet műteni.

2014. jan. 11. 09:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg 20 éves korig nő a csont :O
2014. jan. 11. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!