Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartást lehet feljeszteni? Ha...

Tartást lehet feljeszteni? Ha régóta ülünk és sétálunk kicsit görnyedve, lehet azon javítani, hogy büszke tartásunk legyen?

Figyelt kérdés
Legyen szó akár ülő helyzetről (pl. társaságban), akár az utcán sétálásról - lehet az ember még magabiztos tartású?

2014. jan. 13. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Az enyém sokat javult amikor hastáncolni jártam, ott eleve ki kell húzni magunkat, ráadásul még a tükörben is néznem kell magam egy órán át :). De szerintem ha odafigyelsz rá hogy kihúzd magad, és amikor csak lehet rápillantasz a tükörképedre kirakatüvegben, buszmegállóban, már az is sokat segít.
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biutosan. En a jobb labamat seta kozben kifele tartottam,eldontottem h figyelek ra es most mar mindket labam egyenesen elore nez seta kozben.
2014. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég az, hogyha odafigyelsz rá.


Mondjuk tényleg sok sport jót tesz neki. Én karatéztam 5 évig és nekem az iszonyat sokat segített a tartásba.

2014. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!