Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig jó a Reergin nevű...

Meddig jó a Reergin nevű gyógyszer?

Figyelt kérdés
Bartánőmtől kaptam, de már nincs meg a gyógyszer doboza és így nem tudom vegyek-e újat vagy beszedhetem. Kb 1 éve és 9hónapja lett véve a készítmény.

2014. jan. 20. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy mikor lett véve nem mond semmit. Van amikor a gyógyszertárban is "áll" a gyógyszer a jó ég tudja meddig.De nem csak a dobozon szokott rajta lenni,hanem az üvegen,levélen is.
2014. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Ne a barátnőtől kapott gyógyszert szedd, hanem irass fel a dokival.
2014. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
12%

Erre a biztos válasz az, hogy dobd ki, és ne kísérletezz!

Tegyük fel, hogy idén járt le, ha addig hűtőben tároltad nem romolhatott meg, de ha félsz ne kísérletezz vele!

2014. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben egyetértek a 2. válaszolóval! Soha ne vegyél be barátoktól, vagy bárki mástól kapott gyógyszert, mert nem biztos, hogy az kell Neked! Mindenképpen menj orvoshoz, és ha ő felírja ezt a gyógyszert, akkor szedheted!!!
2014. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Tudjátok mire van a Reergin? Nyugodtan szedheti valaki orvos nélkül is.
2014. jan. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A leszavazásból látszik,hogy nem :)
2014. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!