Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sokszor ok...

Miért van az hogy sokszor ok nélkül hányingerem van, fáj a fejem, a hasam és ehhez társul a nagyon rossz közérzet, fáradékonyság? És köze lehet ezekhez? (lent)

Figyelt kérdés
Mostanában pedig valamiért nagyon zsibbad a bal lábfejem, még éjszaka is felkelek rá. Sokszor van olyan, hogy szédülök, zúg a fülem, aztán elsötétül minden és percekig nem látok semmit , hányingerem lesz, majd vagy összeesek vagy nem. Nem tudom hogy ezek összefüggnek- e..
2014. jan. 27. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek sok betegség előjelei lehetnek. De a zsibbadás, elsőtétülés keringési problémákra utal. A keringési probléma meg sok más előjele. Mindenképp el kéne menj vérvételre.
2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A fejfájás,a rossz közérzet,a fáradékonyság általában télen nem különös...Az emberek többsége úgynevezett ,,tél szindrómában‘‘ szenved.Viszont a többi tünet valószínűleg influenza,vagy valamilyen járvány amit elkaptál.Ezek ilyen téli betegségek ami egy télen általában minden emberrel előfordul.Mindenképp panaszold el az orvosnak,és ne fertőzd meg környezetedbe élőket,mindig moss kezet,vagy fertőtlenítsd.Már velem is volt a ilyen 3 hete pont...:-)
2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen tünetekkel én is küzdök, de nekem tök mindegy, h milyen évszak van...szóval menj mindenképpen orvoshoz...főleg, ha még össze is estél. Sok mindenre utalhatnak egyébként akár sima lelki eredetű gondokra is, szóval ne ijedj meg, de orvos lásson.
2014. márc. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!