Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és fáradékon...

Segitsegpls kérdése:

14 éves vagyok és fáradékon vagyok akármennyit alszom pszhiés gyóyikat szedtem 4 éven keresztül 4 félét Akármenyit iszom kiszáradtnak érzem a torkom, ma vérzett az inyem, hasmenésem volt ma sápadt vagyok kicsi kis bevérzések vannak a kezemen mia oka?

Figyelt kérdés

Írj ha tudsz segíteni,és léci ne írj valótlant!

bocs a helyetlen írásér,csak 250 karaktert engedet!



2014. jan. 28. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hirtelen hagytad abba a szedést?
2014. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
most is szedek, reggel,este 1 1 ripedon!
2014. jan. 28. 19:32
 3/13 acelsziv ***** válasza:
nagy adag vitaminok valamennyit helyreállíthatnak abból a borzalmas kárból, amit a pszichiátriai drogok okoztak.
2014. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 acelsziv ***** válasza:
de miért szeded?
2014. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

biopoláris vagy mi a neve.

mi kár okoznak,amióta szedem nagyon szemtelen,bunkó,kötekedős gyerek lettem.

Ripedon,Rivotril,Haloperidol,Tegretol,Teperin ezeket a gyógyszereket szedtem mikor,hogy!

2014. jan. 28. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy abbahagytad-e hirtelen a szedést, mert az is okozhatja a tüneteket, de ha még szeded, akkor ez tipikus mellékhatás. Le van gyengülve a szervezeted, tulajdonképpen a gyógyszer úgy hat, hogy túlmérgezi a májat. A máj megköti a mérgeket, és amit nem bír megkötni, az jut el oda, ahol hatnia kell. Na a legerősebb máj is azt mondja egyszer, hogy elég. De ha leállsz a gyógyszerekkel az is beteggé tesz, el kell menni a dokihoz, és elmondani a panaszaidat neki. Ezzel ne kísérletezz magadtól, és ne akard magad gyógyítani.
2014. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, ezért inkább csak annyit írok, hogy menj orvoshoz!
2014. jan. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de írd,mit gondolsz erről és elmegyek!
2014. jan. 29. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
A 06:13-as vagyok. Az ínyvérzés, és a bőrön lévő bevérzések lehetnek leukémia tünetei is.
2014. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megint a 06:13-as vagyok. Remélem nem lesz igazam, de minél előbb menj orvoshoz! Minden jót Neked!!! :)
2014. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!