Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begipszelt kéz esetén a...

Begipszelt kéz esetén a gipszből szabadon kiálló ujjaimat szabad megmosnom? Mert a gipszet nem érheti víz.

Figyelt kérdés
Mert nekem a kisujjam és a gyűrűsujjam lett begipszelve, de a másik három ujj szabadon van és használom is, amennyire tudom. Most ezt lehet valahogy óvatosan megmosni? Vagy öt hétig ne érje víz azokat sem? De az meg milyen lesz? Akinek volt már gipszben a keze, az hogyan csinálta?
2009. dec. 6. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hoyg az ujjadat ne érje víz, hanem az, hogy a gipszet ne, mert a víz oldja a gipszet. Nyugodtan most meg.
2009. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt gipszben még a kezem de szerintem nedves szivaccsal,vagy kéztörlővel nyugodtan megmoshatod.
2009. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajjjj! Hát fogsz egy nedves törölközőt és megtörlöd vele az ujjad, utána meg a száraz felével.

:)

2009. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!