Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már lassan 1 hete megvan...

Már lassan 1 hete megvan mitől lehet ez? Valami komoly?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és kedden jött meg, és még mindig nagyon megvan

mi lehet a baj???

nem élek semmilyen nemi életet ugyhogy nem értem

köszi


2009. dec. 6. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

hát az elején nekemis ilyen volt, volthogy 12 napig tartott. aztán beállt magától 6 naposra. majd elkezdtem foggátlót szedni, és mostmárcsak 4 napos:D

naszóval ne aggódj, nincxsen neked semmi bajod. fiatal vagymég

2009. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát sztem te nem attól ilyedtél meg hogy ilyen sokáig tart hanem hogy még mindig nagyon erőssen vérzel,igaz?:S:) hát van akinél ez teljesen normális:)még nem élsz nemi életet tehát nem hinném hogy bajod lenne.De ha kedden is meglesz és ugyanigy ilyen nagyon akkor menj el a háziorvosodhoz és kérj egy beutalót a gyerek nögyógyászatra sztem:)
2009. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is sokszor volt ilyen,nyugi:)-még néha mostanában is.( 19 vagyok)
2009. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hét éven át 9-11 naposak voltak a ciklusaim, amit végül a foggátló állított be ötnaposra :) Ha nálad ez az első alkalom, szerintem nem kell félned, lehet, csak kicsit vashiányos lettél kivételesen vagy kevesebbet mozogtál. Ha nagyon meg vagy ijedve, nyugodtan szólj anyudnak vagy menj el magadtól nőgyógyászhoz, senki nem fog harapni érte. :)
2009. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi h írtatok

lehet az is közre jáűtszik h mostmár egy ideje infulenzás vok

nem?

2009. dec. 6. 21:06
 6/6 A kérdező kommentje:

csak annyira megvan még, pedig már kedd óta megvan

és ez fura:'(

2009. dec. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!