Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csőmell / tubuláris emlő...

Csőmell / tubuláris emlő rekonstrukciója mennyire lehetseges mellplasztikával?

Figyelt kérdés
Undorodom a mellemtől, kicsi és hegyes és régóta önértékelési problémáim vannak miatta. 22 éves vagyok, és meg soha senkinek nem mutattam meg. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire összetett egy ilyen mellműtét és hogy mennyire sikeres? Implanttal, bimbó kicsinyítéssel esetleg van esélyem valaha normális életre?

2014. febr. 2. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A helyedben ezt egy plasztikai sebésszel beszélném meg, mert neki van megfelelö hozzáértése
2014. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen szeretném megműtettetni, most gyűjtök rá, csak tapasztalatokat szeretnék itt olvasni, ha esetleg valaki már megcsináltatta és jól v rosszul sikerült.. Ilyesmi
2014. febr. 2. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

ÉN arra gondoltam, hogy töle kérdezd meg a lehetöségeket, és ne itt, mert nem hiszem, hogy itt megfelelö válaszokat kapsz.


Esetleg a google-ban keress rá ilyen címszóra, sokszor vannak összehasonlító képek is.

2014. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Megértem az elkeseredettséged, de ilyesmiért sosem mennék bele egy ilyen vagdosásba. Most mit mondjon egy fogyatékos az ő helyzetéről.
2014. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mikor menjel bele az ember ha nem ilyen helyzetben? Megkeseríti az életem.. Inkább tapasztalatokat várnék!
2014. febr. 2. 22:16
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia!Pont ugyan ilyen helyzetben voltam!!!szintén 22 éves vagyok,kb 1 éve volt a mütétem.Az undormànyokbòl gyönyörü mellek lettek!!!Igaz,komplikàltabb mütét mint az egyszerü mellnagyobbìtàsnàl.Még az orvosom is elöre felkészìtett,hogy az ilyen melleknél nem biztos a szép eredmény,és csak sajàt felelöséggel vàgjak bele (ez a szerzödésemben is benne volt) na de aranykezü dokikàm nagyot alkotott és csodàsak lettek!
2014. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A csőmell korrigálását egyébként finanszírozza a TB :)
2014. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!