Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente ha wc-re megyek...

Reggelente ha wc-re megyek teljesen normálisat üritek, de ha haza jövök (kb.18:00-kor) akkor is úgy érzem hogy kell és akkor már véreset szoktam. De minden nap így van reggel normális, délután-este véres mit csináljak? Tippeket mondjatok légyszi.

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dokihoz kellene menni.
2014. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De valamit ne próbáljak ki? Úgy értem hátha elállna, és ügye ez nem nagy baj?
2014. febr. 3. 21:06
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
De, próbálj meg elmenni egy orvoshoz.
2014. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A vér az mindig kóros a székletben, ki kell vizsgáltatni.

Egyszerűbb esetben csak belső aranyér vagy jó indulatú bélpolip. De lehet fekélyes vastagbél gyulladás, diverticulózis / zsákszerű kiboltosulás a vastagbélen/. végbél daganat.

2014. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De amúgy már kevésbé véres, mint 1-2 hete lehet elmúlik magától?
2014. febr. 3. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:
elmúlhat lehet csak felfázás volt am a második szklet spontán vag erőltetett? napi egy séklet is bőven elégde ha kell prsze jó a kttő de azért ne erőltesd ha nem kell.
2014. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, érzem hogy kell és simán jön
2014. febr. 3. 21:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne gatyázz, menj el dokihoz, nehogy késő legyen.
2014. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És amúgy 15 éves fiú vagyok..:D
2014. febr. 3. 23:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Napi egy eleg... nem vagy tul informalt a testet illetoen :(

Hanyszor eszel egy nap? Csak egyszer? Mert akkor nyugodtan menj el 1x wcre.


A 2xi nagywc szep teljesitmeny, tartsd meg jo szokasodat.


Tenyleg menj orvoshoz, mert a veres szeklet lehet vmi nagy gond elojele is. Lehet hogy tul kemeny a szeklet es kifele felserti a borod es a seb nehezen gyogyul es verzik picit a lyuknal, de ha a kakiban van a ver keveredve, akkor az gaz. Foleg, ha fekete, mert az mar alvadt ver. Ha csak picit piros mikor torlod, az lehet felszini serules. Minden nagywc utan mosakodj meg meleg viz/szappan, ha nincs lehetoseg, akkor hasznalj babatorlo kendot!


Esetleg meg ihatsz keserusot, vagy barmit, ami egy kicsit meghajt, mert a puha szeklet miatt talan hamarabb gyogyul a seb... ha seb okozza a verzest.

2014. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!