Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcomon állaandóan pattanás...

Az arcomon állaandóan pattanások jelennek meg. Elmúlik az egyik és jön a másik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
pattanás, miteszer...és én nem birom ki, hogy ne nyomogassam....aztán csúnya sebes lesz az arcom....már 19 éves lány vagyok és úgy tűnik, hogy egyre több pattanásom van...

2014. febr. 5. 14:13
 1/6 anonim válasza:
Én 23 vagyok, már van egy fiam is. Nekem is problémás a bőröm. Azt hittem szülés után javulni fog, de nem. Én az összes létező krémet meg kenceficét kipróbáltam, az olcsótól a drága verzióoig. Jártam kozmetikushoz, annyit értünk el, h napokig tiszta seb volt az egész arcom. Bele fáradtam. Én nem találtam megoldást rá. Ja, és étkezési szokásaimat is megváltoztattam...
2014. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kozmetikust, aki majd rendbeteszi az arcodat. Nekem is akkor jött rendbe. Én meg még idősebb voltam. Sajna nem mindenki áldatik meg jó arcbőrrel :(
2014. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnálom :(
2014. febr. 5. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
nem igazan van lehetosegem dokihoz menni. inkabb valami bevalt hazi dolog erdekelne...
2014. febr. 5. 14:53
 5/6 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy mézzel kell bekenni napi fél órát.Nem bolti hanem termelőivel. Még nem próbáltam ki, de egy próbát megér
2014. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Shea vaj(bioboltokban kapható kb.1200ft körül van)krém helyett.Ez rendbe kapja pár hét alatt.Nyugodtan használhatod smink alá is,én is úgy szoktam:)

És nem csak arcra de hajra,szájra,kézre bárhova rakhatod.Nyugodtan olvas utána,csodákat művel:)

Ill megpróbálhatsz fogkrémet tenni a pattikra vagy kicsit szétnyomott fokhagymát(úgy,hogy a "leve" kicsit folyik belőlle).Bőrradírnak meg méz+kristálycukor.

Én is a termelőit ajánlom,szerintem a legtöbb piacon,már lehet kapni:)

Illetve én még az Alverde termékeit ajánlom az összetevői miatt(természetes anyagokat tartalmaz).

Nekem ezek váltak be:)

És azt javaslom,hogy mielőtt teszel valamit a bőrödre mindig olvas utána az összetevőinek,mert általában a legjobban reklámozott dolgok is ugyanolyan silány minőségűek mint a pár száz forintos dolgok:)Ne dőlj be a reklámnak:)(ezt mindenkinek tanácsolnám:))

2014. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!