Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet konkrétan ez?

Mi lehet konkrétan ez?

Figyelt kérdés
Pár hete azonban rendszeres csípéseket fedezek fel magamon, olyan mintha valami szúnyogcsípések lennének, csak egy idő után megnőnek, a és bevörösödnek. Szeptember óta lakom az albérletben, de eddig nem volt hasonló probléma, és már kezd idegesíteni.

2014. febr. 11. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre neked kell rájönnöd. Lehet allergia,de elképzelhető,hogy pók,poloska csípés. A csípés jellegéből nem lehet megmondani,hogy mi csíp,mert ugyanúgy néznek ki. Egy biztos,ágyi poloskát úgy tudsz észrevenni,hogy a lepedőn,ágyneműn vérpöttyöket,apró fekete pöttyöket látsz,esetleg az ágy "hajlataiban",zugaiban kis fehéres "valamiket". Egyébként akár allergia,akár csípés a kezelése ugyanaz (antihisztaminok,Calcium,szteroidos krémek),de amíg nem jössz rá,hogy mi okozza,addig újra és újra kijönnek a kiütések.
2014. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ágyi poloskára gyanakodtam én is, de semmi nyomát nem találtam, se levedlett bőröket, se ürüléket, vérfoltokat. Valószínűleg tényleg érzékeny vagyok a csípésre, csak azt nem tudom kideríteni mi és hogyan csíp meg állandóan.
2014. febr. 11. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen,ez a legnehezebb.
2014. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!