Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a szívem, ha munkámb...

Miért fáj a szívem, ha munkámból kifolyólag több órát görnyedek, hajolok?

Figyelt kérdés
Valamilyen furcsa szorító érzés a szívemben,ami megnehezíti a munkám. Lehet h gerincprobléma,vagy sok stressz? Vagy el kéne mennem szívultrahangra? Pihent állapotban jól vagyok,de néha olyankor is volt már,hogy annyira szorított a szívem,hogy szinte levegőt sem bírtam venni,mert minden levegővételnél szorított mégjobban.

2014. febr. 21. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az ilyen kérdéseket. Mégis honnan tudjuk, hogy mi a bajod? Igen, lehet, hogy azért van mert görnyedsz, lehet gerincprobléma, lehet a stressz, meg lehet még ezer más dolog is.


A szívultrahang az nem olyan mint a kocsma, hogy bemész oszt' veszel egyet. Oda beutaló kell.


Menj el a háziorvosodhoz, az majd eligazít, mi nem tudunk távdiagnózist felállítani.

2014. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor bírd az ilyen kérdéseket! A kérdést azért tettem fel hátha járt vki hasolnó cípőben.Úgy gondolom,hogy ez az oldal azért van.
2014. febr. 21. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen az oldalon válogatás nélkül lehet hülyeséget kérdezni és értelmes kérdéseket feltenni, ebben igazad van.


Nekem már volt ilyen, tettem rá rá porrá őrölt békamájat egy kis ezerjó fűvel összekeverve.


Ha neked ez mégsem hatna, akkor azért próbáld meg az orvost.

2014. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy szív eredetű a panaszod. Ha sokat görnyedsz munka közben, akkor inkább a rossz tartásból adódó bordaközi gyulladás, reflux, rekeszsérv pl. Érdemes azért orvost felkeresned, EKG-t a legtöbb háziorvos is tud csinálni, csak hogy megnyugodjál.
2014. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kössz a semmit őrölt békamáj,mi? Áhh..
2014. febr. 21. 15:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Andizsuzsi! Utána nézek a neten ezeknek a tüneteinek,hátha igaz rám vmelyik.Ekg-n régen voltam,de semmit nem jelzett. Más nem,az ultrahang jobb lenne,csa kicsit messze van a kórház.(30km)
2014. febr. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!