Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A leesett köröm helye másoknak...

Bratilla kérdése:

A leesett köröm helye másoknak is nagyon csúnyán néz ki?

Figyelt kérdés
Leesett a nagylábujjamon a köröm, de nagyon csúnyán néz ki alatta. Ilyen egyenetlen az új körömnek a felszíne, szóval nagy barázda van rajta. Ennek mi az oka?
2014. febr. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Sérült a körmöd és azért esett le? Ha igen,akkor sérült a körömágy is,ami miatt ilyen egyenetlenül(disztrófiásan)nő a köröm. Sajnos ez így is marad.
2014. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na neeeeeeeeeeeee, ilyen marad az új köröm?!

Hát, nem tudom biztosan, először azt hittem körömgomba, de anyukám szerint nem. Hát, sokszor éreztem, hogy a cípő nagyon nyomja ott elől a körmömet, de nem foglalkoztam vele. Lehet, hogy ez miatt esett le.

2014. febr. 22. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd valami biztosan történt vele,ha leesett. Ha gomba lenne az nem a felszín egyenetlenségén látszana,hanem el lenne színeződve a köröm és a köröm alatt lenne olyan "felpuhult" rész,amit akár ki is lehet kaparni alóla.
2014. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Szerintem a cipő a bűnös, hogy kicsi volt és elől mindig nyomta azt a körmömet, sokszor eléggé fájt, de nem törődtem vele. Először megvastagodott a köröm, meg olyan furán kezdett kinézni, aztán egyre inkább lejött.

Most mindenesetre patikában vett körömre való fertőtlenítővel kezelem, és remélem, minél hamarabb visszanő.

2014. febr. 23. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.kezeld és védd! Most csak ennyit tehetsz.
2014. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!