Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros a talpam! Mit tehetnék?

Piros a talpam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, fürdés után. A bal talpam fele teljesen piros színű! Mintha piros festékbe léptem volna, de nem az. Tegnap este lehorzsolódott a bőr a bokám felett, egy kicsit vérzett, de nem érzek semmit, mitől tiszta piros a talpam? Van a kettő között összefüggés? Aggódom.

2014. febr. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

ég, forró a bőröd? vagy nagyon száraz? tapintásra milyen? lehet gomba, lehet horzsolás, vagy ki tudja

fényképezd le

2014. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem érzek semmit, nem viszked, nem szúr.... De mintha már nem lenne ilyan piros, mint tegnap este
2014. febr. 23. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Fura


találtál vmit róla a neten


ha pár nap alatt nem múlik el / javul menj el vele bőrgyógyászatra


eszembe jutott még vmi

amikor piros volt, lámpa alatt nézted vagy természetes fénynél?

2014. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lámpánál néztem, de ez nem befolyásolhatja, tisztán láttam, hogy az egyik fele piros, nem lehetett a lámpa miatt. Egyébként már úgy veszem észre, mintha halványodna.
2014. febr. 23. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok mi volt az? A törölköző amire kilépek a kádból. Tegnap vettem először elő és csak a bal talpamat tettem rá akkor, a jobbat a papucsba. Amikor ma rajta álltam mindkét lábammal, akkor gondoltam rá, hogy nem-e a törölköző volt-e. Most már a jobb talpam is tiszta piros, azt meg ki dobtam a kukába, mert még portörlőnek sem jó.
2014. febr. 23. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:

tehát víz hatására fogott amire kiléptél?


:)

2014. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mintha piros festékbe léptem volna" látod megérezted hogy mi volt az oka :)


soha nem gondoltam volna erre innen távolból :)

2014. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!