Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy aludhatnék végre normális...

Hogy aludhatnék végre normális idő intervallumokba?

Figyelt kérdés
Kb. két éve munkanélküli vagyok...azóta össze-vissza alszom, van amikor egy-két hétre visszaállítom magam a normális rendre, deha csak egyszer is tovább maradok fenn már borul is az egész. Már egy csomó mindent kipróbáltam, de még se rendeződik ez a dolog nálam. Előtte pékségben éjszaka 12 óráztam...megszűnt a cég. De a lényeg, h nem vagyok depressziós, ha kötelességeim vannak azokat ellátom, munkát is folyamatosan keresgélek...csak egyszerűen már baromira zavar ez a rendszertelen alvás nekem és érzem is, h nem tesz jót nekem.

2014. márc. 12. 03:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen hozzászoktam és lexarom. Egy ideig zavart, de már nem érdekel. Menj el tekerni éjjel ha van bringád és élvezd hogy tiéd a város/falu akárhol laksz.


Vagy éld meg úgy a dolgot, hogy míg másnak melózni kell menni, te akkor fekhetsz le aludni. Nem tudsz mást csinálni, ha nincs rendszer az életedben, akkor ez ilyen lesz.


Amióta van éjjel-nappal internet, éjjel tv műsorok, egy percig sem unatkozhatunk és ezért tök mindegy mikor vagy ébren.

2014. márc. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz...viszont mint írtam érzem, h nincs jó hatással rám, pl. sokkal fáradtabb vagyok lényegében a semmitől.
2014. márc. 12. 03:41
 3/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, sokkal jobban érzem magam amikor normális időben kelek, meg szeretem is nagyon a kora reggeleket, de amíg nincs olyan dolog, amit nem tudok elhalasztani reggelről, addig tartósan nem tudok visszaszokni.
2014. márc. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem akarom elhinni, h erre ne legyen vmi megoldás?! :(

És leszarni se akarom, pont azért, mert amikor épp kis ideig visszaállok olyankor semmi bajom.

2014. márc. 12. 04:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Viszont nálem ez nem halogatás, vagy kötelesség függvénye...volt olyan, h reggel kellett volna fontos dolgot intéznem, este próbáltam időbe lefeküdni, szinte magam erőszakoltam, h akkor is aludnom kell, de csak átforgolódtam az egész éjszakát, és kb. felé elaludtam...óra hiába volt beállítva, hiába csörgött hangosan végül bealudtam...tehát, nálam még az se hat, ha van halaszthatatlan dolgom...legalábbis olyankor amikor ilyen rendszertelen az alvásom.
2014. márc. 12. 04:47
 6/12 anonim ***** válasza:
önuralom és ébresztõóra... esetleg,ha sejtesz valami alvászavart vizsgáltazsd ki, úgyis ráérsz.
2014. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
este én is nehezen alszom el, nekem a hangoskönyvek segítettek sokat, így 36 évesen megéltem, hogy újra estimesére alszom el, most a gyûrûk urát hallgatom, rettenetesen hosszú picit dühít is, hogy a sötét szobában 10-20 perc alatt bealszom rá, így sajnos mocsok lassan tudok haladni.
2014. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bio-melatonint is szokták javasolni az alvás-ébrenlét ciklus helyreállítására
2014. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mondtam dokiknak...nem igazán törődtek vele...a hangos könyveket én is próbáltam már...sőt, azt mondták rá, amit az első is, h mivel pékként dolgoztam azelőtt ez már csak ilyen fog maradni...a hangos hanganyagáltali nyelvtanulást is...eluntam, de nem aludtam be tőlük.
2014. márc. 12. 10:58
 10/12 A kérdező kommentje:
8as: na arra majd rákérdezek dokiknál, h olyat lehetne-e...vagy kapható recept nélkül is?
2014. márc. 12. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!