Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a szem alatt...

Mitől lehet a szem alatt piros a bőr?

Figyelt kérdés
Olyan a tapintása, mintha meghorzsoltam volna, elsőnek csak a bal aztán a jobb oldalt is piros lett, égető érzés. Allergia?
2014. márc. 16. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű hogy allergia, de az is lehet hogy csak kiszáradt. Máshol is száraz a bőre? Folyik az orra, könnyezik a szeme? Tüsszögés, köhögés van?
2014. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapjáraton nem száraz a bőröm, sose volt vele gondom. A szám eléggé ki van száradva, jóval az ajkaim fölött is piros. Meg vagyok fázva már egy pár hete, köhögök is, meg tüsszögök, gondolom a betegség miatt.
2014. márc. 17. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű hogy csak a betegség. Ha meggyógyultál és még azután is ott van.. én a helyedben megnézetném.
2014. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnézettem tegnap a háziorvossal, kiderült, hogy allergia.
2014. márc. 19. 19:45
 5/5 anonim válasza:
velem is ugyanez van neked milyen allergiád van? vagy ha most nekem is piros alatta..mondjuk nekem állandóan akkor ez is allergia??
2014. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!