Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hete tapasztaltam azt, hogy este nyomást érzek a szívemnél.. olyan mintha erőteljesen nyomnák nagyon rossz érzés és van hogy nehezen kapok levegőt majd ha elmúlik mintha semmi se történt volna és általában minden este vagy ha nem akkor erős szúrós érzés :S de a szúrós nagyon sokszor :S Ha felkelk az ágyból szédülök..

Szerintetek mitől lehet ez? (Menj dokihoz válaszhoz csak annyit hogy 1 éve is voltam és annyit mondott h beképzelem nem szúrhat a szívem...meg semmi bajom...ja és a szívemet mikor nézte a jobb oldalon hallgatta féltem hogy azt mondja meghaltam :D ) Szóval a válaszokat előre is köszönöm :)



2014. márc. 17. 23:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!