Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bejelntkeztem a csepeli...

Bejelntkeztem a csepeli sztkba (Tóth Ilona) és mondtam hogy ideiglenes a csepeli lakcímem. Erre azt válaszolta a férfi hogy kijönnek ellenőrizni. Mi ellenőriznek ezen?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megtehetik? Hallott már valaki ilyet? Komolyan azóta itt hüledezek hogy ezeknek erre van idejük? És mi jogon ellenőriznek? Hivatalosan oda vagyok regisztrálva van érvényes lakcímkártyám, kinek kell még bizonyítanom hogy elmehessek orvoshoz? Mekkora baromság!

2014. márc. 18. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy? :D Én úgy vagyok háziorvosnál, hogy nincs is ott lakcímem. Szabad orvosválasztás van.
2014. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem tudom... :S ez mi mégis?
2014. márc. 18. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg kimentek?
2014. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

WTF???

Nincs emberük, orvosuk, idejük, de mindenkinek leelenőrzik a lakcímkártyáját? Razziaszerűen benyitnak, és ha nem vagy otthon, nem fogadnak, vagy feljelentenek, vagy mi a F??????

Komolyan eldobom az agyam.

2020. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!