Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl pirosos szinü az arcom?...

Mitöl pirosos szinü az arcom? Nem magatatol mert aknes az arcom szedek rá gyógyszert a sotretet mar a 5 honap vége fele jarok szval hat ilyen pirosos az arcom de nem mindig mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ja ès az benne van a btájèkoztatoba hogy a nap nem sütheti az arcom mert böriiritáció alakulhat ki. Nekem szokta de max csak amig a buszon vagyok. Egy kis fèny meg csak kell az arcomnak nem???????

2014. márc. 19. 17:29
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Én is szedem 7 hónapja, nekem is piros az arcom főleg ha megmosom, és után tűzvörös, pedig nem dörzsölöm,egyébként a betegtájékoztatóban is benne van, hogy kivörösödik plusz érzékenyebb mint alapból.

SZóval én ezt a gyógyszer mellékhatásaként fogom fel.

Nap nem érheti!!!Mert a pattanás utáni kis piros foltokat befogja, barna lesz nem rózsaszínes, és az már nem múlik el, bepingmentálódik!! Vigyázz nagyon, használj arcra való 50+ fényvédőt, hidd el,nekem z orvos is mondta és a kozmetikusom is, mert ha nem vigyáz az ember, az már maradandó foltokat hagyhat az arcon és az már nem múlik el, mint a piros foltok. Arról nem beszélve, hogy most alapból is érzékenyebb a bőr a gyógyszer miatt, a buszon próbálj meg olyan helyre ülni ahol nem ér a nap, de egyébként ablakon keresztül nem fog meg, az nem para, csak ha mondjuk nyitva van az ablak és úgy süt rád. DE ablaküvegen keresztül nem tud barnítani. Úgyh az nem baj, csak közvetlen napsugárnak ne tedd ki az arcod.

2014. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okès!!! köszönöm szépen válaszod!! :)
2014. márc. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!