Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elegge pattanasos a borom....

Elegge pattanasos a borom. Mit ajanlanatok? Elesztos pakolas? Almas mézes elesztos? Vagy uborkas pakolast? Vagy valami más ami nektek hasznalt?

Figyelt kérdés
Nem akarom oket kombinalni mert felek, hogy csak rosszabb lesz az arcom. bőrgyógyászat és kozmetikus hoz pedig csak a húsvéti szünetben tudok elmenni. szóval a lényeg hogy melyik akkor azt használja és nektek mi az ami tényleg használt?
2014. márc. 24. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Kifacsart paradicsom + élesztő + méz + annyi liszt még sűrű masszát nem kapsz. Ezt kendd fel, legyen fent egy óra hosszát. Gyönyörűen összehúzta a pórusaimat, kitisztultak a miteszerjeim, a gyulladásos pattanások pedig egy nap után lelappadtak!


Langyos vízzel finoman mosd le 1 óra után, és nagyon vékonyan kendd be az arcod arckrémmel, ha szükségesnek érzed! Sok sikert!

2014. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne fogyassz tejet, tejterméket! Csokit sem! Kerüld a műkaját, inni csak vizet.
2014. márc. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A forevor termékek nagyon jók. Igaz hogy drágák de hasznosak. A fiam 15 éves és nagyon szép a bőre. Gyakran jött ki pattanása, de bekenjük és reggelre sokkal szebb. Aloe Propolis krém, mi ezt használjuk. 5000 ft. Kb. De hónapokig elég.
2014. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CastielART válasza:
Szia, en nekem ritkan jon ki pattanas, de ha kijon , akkor eleg sok . Es altalaban az arcom bal oldala. Az elejen nem idegesitett, de az ido mulasaval egyre zavarobb lett. A kozmetikusom ilcsi termekeket adott, de nagyjabol loszart sem ertek, kiveve a fekete szappant, azt ajanlani tudom. Ami nekem nagyon hatott: zynerit nevezetu oldat(borgyogyasz irja fel, budos, es csipos, de nagyon megeri, sokan irjak a jo tapasztalataikat.) 10bol altalaban 8nal jelentos valtozast hoz, enis ma probaltam ki eloszor, delutan 2kor felvittem, es nem viccelek, most 7kor mar latszik a valtozas, egy csoppet. Ezt nagyon ajanlani tudom! Nem art ha van mellette egy arc maszkod, ami szepen ossze huzza a borod, es fontos , hogy az arcodnak megfelelo tonikkal tisztits. A lenyeg, hogy ezt a zyneritet szerezd be, hidd el megeri. Remelem elmullik hamar nekedis. :)
2014. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!