Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrűn jelentkező fejfájás...

Sűrűn jelentkező fejfájás homlok és a halánték táján?

Figyelt kérdés

Mindig is fejfájós voltam, elég sokat fájt a fejem gyerekkoromban is, akkor vizsgáltak, de nem találtak semmit.

Mostanában elkezdtem magam jobban figyelni, és szinte naponta érzem a fájdalmat. A homlok résznél a két oldalt a halántékomnál. Van amikor csak enyhén tompán, de van amikor nagyon erősen.

El fogok menni, és ki fogom vizsgáltatni, de kíváncsi lennék arra, hogy van-e valaki akinek hasonlóan fáj, mint nekem?

Remélem nem valami daganat van a fejemben, és az nyom, vagy valami ilyesmi? :-(


2014. márc. 26. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél többet foglalkozol vele meg figyelgeted, annál rosszabb. A stresszelés miatta rátesz egy lapáttal.

Próbáld ki, hogy naponta megiszol 2 bögre citromfű teát (egyet reggel, egyet estefelé), lehet, hogy segíteni fog, nekem volt hasonló tapasztalatom. Ettől függetlenül a kivizsgálásról nem beszéllek le, de addig is hátha enyhülést hoz ez a módszer.

2014. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, és a tanácsod, megfogadom!

Igen, megpróbálok valahogyan kevesebbet magamra figyelni,biztosan most jobban ráálltam erre az egészre.

Neked régóta fáj a fejed?

2014. márc. 26. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem általában okkal fájdul meg, az ominózus esetnél például nagyon felhúzott valaki, akit kb. barátnak hittem, de aztán mivel a dolog megbeszélésére adott esély nélkül kizárt az életéből, rájöttem, hogy közel sincs hozzá. Na ez a dolog alaposan megviselt, másfél hétig nem múlt utána a fejfájás, csak egyre rosszabbodott, akkor elkezdtem citromfüvezni, és három nap múlva már alig éreztem.
2014. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Sajnálom, hogy a barátod így viselkedett, biztosan nagyon megbántott:-(

Kívánok neked fejfájósmentes napokat!!

2014. márc. 28. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, én is viszont kívánom! :)
2014. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!