Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helo! THC tesztet fognak...

Helo! THC tesztet fognak csinálni szúrópróba szerűen anyuék és arra gondoltam hogy kérek az eggyik barátomtól vizeletmintát aki nem szív, na de ha hidegen adom oda azt észre veszik ezért felhigítanám egy kis langyos vizzel az bezavarná az eredményt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

És hogyan kérsz mintát, ha mondjuk szerda reggel szólnak, hogy irány a doki?


Inkább nem kéne füvezni. Nem gondolod?

2014. ápr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Hűha. Biztos tippet nem tudok, de ha innentől ráállsz, hogy napi 4-5 litert iszol, akkor elvileg gyorsabban kiürül, tehát 2 tépés között lehet, hogy negatívat produkálsz. Ha biztosra akarsz menni, ne most kezdj fogyózni, mert ami zsír lebomlik, ÁLLÍTÓLAG abból is szabadul fel, mondjuk én ebben nem hiszek. Jó sokat segítettem mi?:D Jó, mondjuk ha erre lenne valami recept, akkor nem lenne ennyi feszült ember, az meg nyilván nem jó senkinek:D Szóval 100%-ra idegen pisivel mész, a többi rizikós.
2014. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Bűncselekményt követsz el. Addig örülj amíg csak anyudék jönnek rá, és nem a hatóságok kapnak el. Felesleges trükköznöd, és hagyd abba, ha élni akarsz. Egyébként huzamosabb idő után úgy is lebuknál a szüleid előtt.
2014. ápr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad napi 5litert inni, mert nem egészséges ennyit inni. 2-3 liter a jó.


Hány éves vagy, hogy a szüleidet ennyire érdekli, hogy mit csinálsz? Ha nem múltál el 18 akkor ne füvezz, ennyi. Vagy pedig legyél nagyfiú/lány és vállald a következményeket. (Bár a szüleidet sem értem, mit izélnek, hogy füvezel, ha csak nem 13 vagy)

2014. ápr. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűbb lenne meggyőzni a szüleidet, mint eltitkolni.
2014. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

és mit csinálnak a szüleid, ha pozitív lesz a teszt? felhelentenek? én nem hinném... én a helyedben leszarnám, ha õk ennyire nem bíznak meg bennem, hogy tesztelgetnek, akkor elmehetnek a búsba...

én most jöttem ki hollandiába 2 év után elõször szívok, az élet pedig király!

2014. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
00:37 házi teszt lesz nem visznek és pont azért irtam hogy kihül mert mindig lesz nálam minta! a többieknek köszönöm a választ!
2014. ápr. 4. 10:36
 8/12 A kérdező kommentje:
utosló amugy igen azt monta anyu hogy feljelent ha pozitiv lesz
2014. ápr. 4. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:
ja...biztos feljelentene -.-'
2014. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég durva a bizalomnak ez a hiánya ami nálatok van.


Pár dolgot nem árt ha tudsz.

Ha a teszted pozitív lesz, annak nincsen semmilyen jogi következménye. Csak a birtoklása, átadása, átvétele, fogyasztása (és itt arra kell gondolni, hogy éppen a szádban lóg a spangli) illegális. Pusztán a pozitív tesz miatt nem indulhat eljárás ellened, legfeljebb a szüleid dobnak ki, illetve, ha munkahelyen, iskolában csináltatják a tesztet akkor onnan kirúgnak.


Ha a barátodtól kérsz mintát akkor azt tartsad sokáig a tested közelében, gatyában stb, hogy átvegye a testhőmérsékletedet. Felhigítani nem érdemes, max akkor ha egy nagy üvegben kapod beletöltesz egy kis meleg vizet, hogy kb pont teszthőmérsékletű legyen és azt töltöd ki a kis kémcsőbe.


Végezetül azt tanácsolom, hogy szokjál le a fűről, mert hosszútávon káros és így egész életedben parában kell élned, hogy nehogy lebukj. Ráadásul hazánkban kapható füvek 80%-a sz@r hulladék, vegyianyagokkal kezelt, útszéli vadkender.

2014. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!