Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Makón lakok, járhatok a...

Ha Makón lakok, járhatok a Szegedi Gyermekpszichiátriára pszichológushoz terápiára?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 21:28
 1/3 anonim válasza:
ha van pénzed hogy odautazz és vissza heti kb 2-3 akkor minden lehetséges
2014. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
130 forint (30kilométer) oda-vissza mert van 90%os igazolványom, szóval a pénzzel nincs gond. Azzal van a baj, hogy amúgy már feküdtem bent nemegyszer bevitt a mentö, és legutóbb azt mondták, hogy járjak pszichológushoz. Pszichiáterhez amúgy már több éve járok, de az Makón van. Pszichológushoz viszont a szegedi kórházba szeretnék, ext ott meg is mondtam. Asthma mondták, hogy csak szegedi lakcímmel lehet odamenni ambuláns terápiára. Viszont mikor Szigetváron laktam otthonban, akkor is azt mondták hogy onnan nem fogadhatnak. Aztán most meg volt bent nem egy gyerek onnan! Illetve arról a környékröl! Ezt megjegyeztem. Valszeg engem utálnak. De hogy tudnak ilyet megtenni? vagyis mondani? Hippokratészi eskü hol marad?? Több olyan ismerösöm van aki Makói és oda jár terápiára!! Akkor nekem miért nem lehet?? Hogyan tudnám megoldani? Befektessem magam, és mondjam meg nekik hogy addig nem hagyom békén öket míg mem járhatok oda?
2014. ápr. 26. 18:28
 3/3 A kérdező kommentje:
*asthma helyett arra, bocsi, csak mobilról vagyok és kijavítja a szavakat néha.
2014. ápr. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!