Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombóc a torokban?

Gombóc a torokban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este óta valamiért olyan érzésem van , mintha egy gombóc lenne a torkomban. Amúgy nagy eséllyel allergiás vagyok (ha ez fontos) , illetve néha teljesen "eltűnik" a gombóc , néha pedig átmegy a másik oldalra!

2014. ápr. 16. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj dokihoz, nézesd meg a pajzsmirigyedet. De az orvos biztos jobban fogja tudni.
2014. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk , amúgy a gombóc tud vándorolni is :D Olyan mint ha rágó ragadt volna meg a nyelőcsövemben , de nem ettem vagy 2 hete rágót.
2014. ápr. 16. 12:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy kívülről nem érzek semmit sem a pajzsmirigyemnél!
2014. ápr. 16. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden egyes szavad ráillik az én jelenlegi problémámra is, szóval kérlek majd írd le, hogy mit mondott az orvos. Nagyon idegesítő tud lenni amúgy, én már majdnem egy hete érzem...
2014. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem már kezd elmúlni , és már az Ádám csutkám közelében van a gombóc.
2014. ápr. 17. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!