Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott izzadás hónaljban?

Túlzott izzadás hónaljban?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, most 9.-es. Amióta középiskolás lettem elkezdtem túlzottan izzadni hónaljban, ami nagyon zavaró mivel nem tudok felvenni akármit és a közérzetem is rossz lesz tőle, mivel folyton azt kell takargatnom. Olvasgattam már a témában, és szerintem valószínűleg idegi alapon lehet. Általában csak mikor elmegyek otthonról akkor kezdődik, és mihelyst hazaérek meg is szűnik az izzadás. Azt szeretném megtudni, hogy mit lehet ez ellen tenni? Esetleg tudtok rá hatásos készítményeket? Alumínium menteset szeretnék mindenképp.

2014. ápr. 17. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én két vény nélkül kapható készítményt ismerek, a Solutio antisudorica-t és a Sparsorium antisudoricum-ot, azonban az egyik aluminium-kloridot, a másik aluminium-kálium-szulfátot tartalmaz. Én a Solutio antisudorica-t használom és nekem bevált.
2014. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!