Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam. Érdemes...

Tenacia kérdése:

Nagyon hullik a hajam. Érdemes kipróbálni a Marbo hajhullás elleni készítményeket?

Figyelt kérdés

#hatásos #hajhullás #Marbo #a (nagyon #drága) #készítmény?
2014. ápr. 18. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is vérvétel, gócvizsgálat. Utána kipróbálhatod ha nem találtak semmit.
2014. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedjél cinket!
2014. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Csomókban hullott a hajam pár hónapja, stressztől is, meg ki tudja még mitől... Elhagytam a hajam felét... Megvettem a Revalidot, nem volt olcsó, 90 szemes majdnem 6ezer forint, de hidd el azután amit tapasztaltam, már a többszörösét is kiadnám rá!! Mire beszedtem az utolsó szemet is, megszűnt a hajhullásom, már csak a természetes hajhullás maradt meg napi szinten. Erősödött a hajam, sok babahajam van, jobban nő, a körmeim is kőkemények lettek tőle. Már 2 hét után észrevettem a változást a hajamon. A második dobozt szedem most, ezt már megelőzés céljából, mert az első doboz teljesen rendbe hozott. NAGYON AJÁNLOM NEKED IS!!!
2014. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam Revalidot nekem semmit se segített.
2014. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. ápr. 20. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!