Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbetegeknek melyik a...

Cukorbetegeknek melyik a legjobb vitaminkészítmény? Recelpt nélküli érdekelne olyan amibe minden vitamin megtalálható ami a cukorbetegnek kell, imunerősítő, elősegíti a hízást.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen vitamin nincs. Ha az a probléma hogy nem tud hizni akkor nem áratana a pajzsmirigy vizsgálat ha eddig még nem volt. Cukorbetegek nagy többségének épp az elelnkezö a problémája, az hogy kövért. De gyakori a pm probléma is cukor vagy inzulin rezisztencia mellett.
2014. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokat fogytam az utóbbi egy évbe.Pajzsmirigyproblémám az van kb 2 éve.

Háziorvosom javasolta kondizás diéta betartása és valami jó fajta diab vitamin

2014. ápr. 21. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, így hirtelen ezt találtam:

[link]

2014. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as
2014. ápr. 21. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:

A cukorbetegnek a cukor szinten kívül a koleszterint kell lenyomnia. Arra az orvos szokott írni valamilyen koleszterin csökkentőt, mint pl az Atorvasztatin.


Ami (szigorúan a koleszterin csökkentővel együtt) segít eltávolítani a "rossz" koleszterint, az az omega-3 zsírsav, vagyis a halolaj kapszula vagy/és a CLA kapszula.

Ez így nekem bevált. Együtt szedem mindkettő félét, az napi kettő CLA és napi kettő halolaj kapszula. Mindegyik 1 grammos. Reggel délben este és éjszaka szedem be őket, és három hónap alatt már lehet látni valami javulást. Persze jó ha időben elkezdjük, mert későn kezdve már nehezebb rendet tenni az oxigén hiányos területeken, mert a sejtek addig pusztulhatnak az oxigén és tápanyag hiánytól, az elzáródott és egyre csökkenő keringésű erek miatt.

2014. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!