Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rohamok, levegő kapkodás,...

Rohamok, levegő kapkodás, olyan fejgörcsök, hogy beszélni sem bírok, mert az egész fejem begörcsöl, az állkapcsommal együtt, közben öklendezés. Valaki volt már így? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyelet egyszerre.. A levegőkapkodásra azt mondanám lehet valami pánikroham de a többi nem tudom előszokott e olyankor fordulni. Mindenképp orvos mihamarabb. Majd írj!
2014. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
édes anyám volt pánikbeteg,és szerinte az vagyok,de nem tudom mit csináljak vele,mert mikor még nem volt ilyen "durva" ez a roham féle mikor "csak" ájuldoztam,idegbeteg rohamokat adtam elő stb elmentem vele orvoshoz,erre kiírt egy hétre iskolából,mert hogy a stressz miatt van,és ennyi volt...most már olyan agresszív tuk lenni,hogy nem csodálom,hogy mindenki megutált...
2014. ápr. 22. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz biztos van valami gond. Keress másik orvost de tényleg nem normális tünetek amiket leírsz ráadásul ha sulis vagy akkor meg még fiatal is vagy
2014. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

17 vagyok

a kézremegést már megszoktam,de azt hogy olyan vagyok mint egy "nem normális" nem bírom elviselni,mindenkit megijesztek a viselkedésemmel

2014. ápr. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!