Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha allandoa...

Mit tudok csinálni ha allandoan szinte mindig izzad a kezem? Mit ajanlotok rá? Valaki tapasztalat mert ez igy ciki es idegesito dolog koaz a valaszokat

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem nagyon tudsz vele mit csinálni, ilyen alkat vagy. :/ tarts magadnál valami papír- vagy textil zsepit, amiben meg tudod törölni, meg néha öblítsd le hideg vízzel, de lényegesen nem tudsz rajta javítani. :(
2014. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Évekkel ezelőtt találtam rá az Exodor nevű folyadékra, ezt próbáld ki. Van aki szerint nem egészséges a benne lévő összetevők miatt, de nélküle meg én is csak szenvedtem. Én gyógynövényboltban veszem és oda kenem ahol nagyon izzadok. Tartsd be a dobozán lévő használati utasítást és ne túl vastagon kend be a kezelendő felületet, mert akkor nagyon csíp és ki fog száradni a bőröd. (A használati utasításon az is rajta van, hogy másnap be kell kenni a kezelt részt zsíros krémmel, na én ezt ki szoktam hagyni. Ha nem kened vastagon az Exodort akkor így is rendben lesz a dolog :) )
2014. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi de sajna ez sem segitett,esetleg valami orvosi beavatkozas lehetseges,vagy van-e ertelme?
2014. jún. 29. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A férjem keze is izzad.Szószerint csöpög néha belőle a víz.Ilyenkor letörli papirral.Sajos ezgenetikai dolog.Voltunk orvosnál nincs rá gyógymód.
2018. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!