Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felvettek szakközépbe szépész...

Felvettek szakközépbe szépész ágazatra, és lesz alkalmassági vizsga. Ott mit csinálnak velem? Ugye nem kell levenni a bugyit? XD

Figyelt kérdés

Bocsi,csak hallottam ilyeneket,eléggé fosok az olyan vizsgálatoktól,ahol le kell vetkőzni.

14/L


2014. ápr. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

sehol nem KELL levetkőzni ( max megkérnek rá), azt meg elképzelni sem tudom, hogy minek kéne a bugyitűdat levenni egy iskolai alkalmassági vizsgálaton - és bármilyen vizsgálatot megtagadhatsz, ahol kényelmetlenül érzed megad


amúgy mi a lókaka az a szépész?

2014. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod,egyetértek :)

Amúgy a szépész ágazatba tartozik a kozmetika és fodrászat.:)

2014. ápr. 28. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A bugyit nem, de a cicitartót levetethetik, hogy nincs e valami kóros eltérés benne. Ezt csak orvos nézheti meg, ha más kér meg, ne engedd!
2014. ápr. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam.:))

A melltarto az nem gaz :)

Kiszonom a valaszod,ment a zold kez:)

2014. máj. 1. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:

nem vetethetnek le semmit a gyerekkel, ne beszélj hülyeséget #2 - megkérhetik, hogy vegye le, de nem kötelezhetik rá!

Egy sima pályaalkalmassági vizsgálathoz meg nem tartozik hozzá a mellvizsgálat

2014. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!