Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok pattanás ellen?

Mit tanácsoltok pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy aprócska probléma a bőrömmel. Az arcom kevésbé,de a vállam és a hátam eléggé pattanásos,ami a egy fiatal lányon(de egyébként senkin se)túl vonzó.Próbáltam: bőrradír és tonik, már többször használtam fogkrémet is,de az se vált be hosszú távon.Szeretném ha nyárra eltűnnének mert így eléggé feszélyezve érzem magam ujjatlanba(éppen emiatt már nem is szoktam)

2014. ápr. 28. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített régen,mondjuk nekem inkább az arcomon volt,de biztos,hogy neked is beválik.Este fürdés után lefekvés előtt vizezd be a szappant és kend be vele a bőrödet.Ne mosd le!Hagyd had száradjon meg rajta.Majd reggel lemosod.Kicsit kellemetlen,de tuti,hogy beválik egy hét és az eltűnnek a pattanások és közben nem kened magad mindenféle kétes holmikkal.
2014. ápr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen erre még nem gondoltam,de most majd kipróbálom.Remélem nekem is beválik.
2014. ápr. 29. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
én kamillateát főzök és vattával áttörlöm az arcom mivel gyulladáscsökkentő , vagy fogkrémet rakok rá ami 1 2 nap alatt leszáritja .
2014. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és hegek eltüntetésére/halványítására van valami tippetek?

köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. máj. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!