Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak? Bekentem...

SOS! Mit csináljak? Bekentem a szemem alatti ráncaimat Anew Avon termekmintával de rettentően csípi a szemem és semmivel nem tudom megmosni.

Figyelt kérdés

NAgyon kellenének a válaszok,hogyan mossam ki.

Csak az egyik szememnél ilyen, rettentően csíp és könnyezik,bevörösödött és sem víz se semmi nem jó rá.


2014. ápr. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Babaolajjal, vagy ha nincs, akkor étolajjal (oliva vagy napraforgó is jó)
2014. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig nincs más megoldás...

Addig mosd, amíg csak nem enyhül.

2014. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Kipróbáltam a baba Nivea krémet,kicsit jobb,bár még mindig 'húzza össze' a szemeim...

Nem értem,ha ez eredetileg is oda való,akkor miért csíp úgy?

2014. ápr. 29. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember nem bírja ezeket a szemránc elleni krémeket.
2014. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Timi179 válasza:

valószínűleg te valamilyen összetevőre allergiás vagy, de jól tetted hogy mintával próbálkoztál!!! :-)

El fognak múlni a tünetek, az biztos, hogy neked ez a fajta krém nem jó!

2014. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ajándékba kaptam a mintát,mivel Avonnal foglalkozom.Gondoltam kipróbálom,lássam nekem használ-e valamit. Kb 10 percig fent volt úgy,hogy semmi bajom nem volt tőle, utána lehet hozzáértem a szememhez,és belekerült.Szerencsére tegnap késő estére elmúlt,bár még vörös volt.

Biztos akkor valami allergia, hisz ha szem alá való,akkor normálisan nem kellene csípje,hisz bekerülhet bármikor.

2014. ápr. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!