Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úristen, meg fogok halni?!

Úristen, meg fogok halni?!

Figyelt kérdés

van egy anyajegy a homlokomon és az előbb épp arcot mostam és észrevettem, hogy belekapartam és ha jól láttam, egy kis darabka is lejött belőle és vérzett is :sss nagyon félek, most mit csináljak? mennyi idő alatt rákosodhat el egy sérült anyajegy?

előre is köszönöm :(

16L


2014. máj. 3. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, fertőtlenítsd le, menj el aludni, és jövő héten leveszi majd a bőrgyógyász az anyajegyedet. Nem fogsz meghalni, sem daganatban, sem elvérzésben. Nézz meg egy jó filmet inkább.
2014. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem minden anyajegy rákosodik el és nem is 2 perc alatt történik. Figyled hogy begyullad-e, de ha nem is gyullad be érdemes lenne megkérdezni a börgyógyászt hogy érdemes-e eltávolitani, lehet-e belöle gond? egyébként az anyajegyek nagyrésze soha nem is tudna elrákosodni, csak bizonyos fajtáknál fordulhat elő de ott sem törvényszerű. Egy börgyógyász ezt meg tudja állapitani.
2014. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, picit megnyugodtam :)

úgy tudtam, a nagyon sötét és/vagy kidudorodókra kell figyelni, de ez egy vonalban van a fejemmel és nagyon világos, akkor ugye nem valószínű, hogy bármi is lesz?

2014. máj. 3. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

meg fogsz halni

csak nem ettől

és nem most

2014. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. máj. 4. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Bátyám leborotvált egyszer egy anyajegyet, semmi baja nem lett, majd menj el bőrgyógyászhoz.
2014. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem kell aggódni,de mutasd meg bőrgyógyásznak!
2014. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!