Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol alakulna ki izomcsomók?

Hol alakulna ki izomcsomók?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy izomcsomó bárhol kialakulhat, vagy általában vannak konkrét helyek?


Leszoktam járni konditerembe. Most kihagytam kb. 3 hetet. Úgy egy hete észrevettem, hogy van egy csomó a lapockám környékén. Nem tudom mióta lehet ott, de eddig nem tűnt fel. Ma visszamentem edzeni, és szerintem megduzzadt. Alapból nem fáj tőle semmim, csak ha megnyomom, hozzáérek.

Orvoshoz már van időpontom.

Csak szeretném megtudni, hogy valakinek volt-e már hasonló csomója, és ha igen mit csinált vele. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. máj. 17. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:

keress fel egy gyógymasszőrt, kinyomkodja neked.nem megy gyorsan, de megszüntethető. általában lapocka, hát, comb a leggyakoribb, de máshol is lehet.

lehet lelki oka(stressz), táplálkozási, zsírcsomó, testtartás, vagy az izomba lévő sérülés hatására is keletkezhet.

2014. máj. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!