Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez megtörténhet? (többi lent)

Ez megtörténhet? (többi lent)

Figyelt kérdés
(13/L) Cérnagiisztás vagyok , voltam orvosnál írt fel Vermoxot minden oké lenne.... De nem bírok elaludni, mert esténként viszket és éjjelente többször felébredek. Olyankor megnézem az alsó felemet és kint mászkálnak a kis r*hadékok. Persze kitörlöm őket és le is tusolok ott lenn , de észrevettem hogy ezek túl mentek a popón és ott voltak hát túl még a másik lyukon is... De nem 1-2 hanem csoportosan. És ettől igazán megijedtem... Lehet hogy bemásznak a nemiszervembe és ott petéznek le? De az épp elég hogy benne vannak.. Másnak is volt ilyen? Vagy ez extrém eset? Mert az nem normális hogy nem bírok végigaludni egy éjszakát... :( Lehet hogy a Vermox miatt jönnek ki ahogy hajtja ki őket??? Most is ilyen eset van azért vagyok hajnali 1-kor fenn

2014. máj. 20. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány napja szeded?

Megkérdezted a dokit telefonon? Most is betelefonálhatsz az ügyeletre.

2014. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ez elég extrémül hangzik.Szerintem azzonal hívd az ügyeletet!
2014. máj. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előző vasárnap volt az első adag... A doki pedig a szomszédunk.. És azt mondta hogy ilyenkor töröljem meg magam , és tusoljak le... és ezt is fogom csinálni , de itt meg úgy beparáztattatok hogy azt hittem nagy bajom lesz.... Bár még lehet és nem akarom magam elszólni :/
2014. máj. 20. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt:

[link]

2014. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
észrevettem fehéres színű takony állagú "folyást" :( segítsen valaki hogy ez mi?????
2014. máj. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!