Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izgulás, idegesség eseten...

Izgulás, idegesség eseten mennyire "normalis", ha felmegy a vérnyomás és pulzus?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, rettenetes fehérköpeny fógiám van, 161/94 lett. Mondta az orvos h latja h remegek, meg én is mondtam neki h félek. Mondta h a pulzusomon latja h félek, és az vihette fel a vérnyomásom, és időnként mérjem itthon is.


Izgulás eseten ez normalis? Utoljara télen mértem, akkor jó volt a vérnyomásom, de nem is izgultam...


2014. máj. 21. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha fehérköpeny szindrómád van, akkor az orvosnál jóval magassabb, mint otthon, nem ártana otthon is pár napig mérned reggel és este és ha otthon normális, akkor csak az izgulás volt az oka.
2014. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen izgulás esetén teljesen normális. Otthon mérd meg nyugalmi helyzetben 3-szor mérd meg 1 perces szünetekkel.
2014. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!