Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami hatásos módszert...

Skywalker13 kérdése:

Valami hatásos módszert szeretnék derékfájásra? Estleg mi jó rá? Krém, gyógyszer stb.

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Porckorong probléma (isiász, lumbágó, ideggyulladás, gerincsérv) miatt fellépő derékfájásra Algopyrin és ibuprofen tartalmú gyógyszer.
2014. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:

nekem van itthon narancsos-fahéjas maszázsolajam, azzal szoktam finoman átmasssziroztatni,

reumatológián irtak fel egy "eszközt" amit rögtön felveszek, ha bármi kicsi gondom van, és volt-nincs hátfájás :_)

[link]

pl. ilyesmi az enyém drágább volt. már a márkájára nem emlékszem.

gyógyászati segédeszköz boltba lehet kapni. próbáld fel.

kell hogy szoritson, másképp turót ér.

és mindig ugy vedd fel, hogy trikóra, és ugy vegyél fel bugyit, vagy alsónadrágot. tiszta bőrre ne használd, felcsipi a bőrt.

jó dolog én szeretem!!! ha több napra kirándulunk mindig benne van a hátizsákomban.

persze ha valami gerincprbolémád van, akkor orvos!!!!

ha kisugárzik lumbágószerüen a lábadba, akkor szedj friss csalánt és dörzsöld össze, hogy leve legyen. azzal a lével finoman massziroztasd mindig kifelé a derekadat és a lábadat törzs felé.

2014. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm próbálgatom a leirtakat
2014. máj. 31. 07:52
 4/4 anonim válasza:
Nekem a Lavyl Auricum már többször segített az ilyen jellegű problémáimon. Az első órában 10 percenként kell vele végigfújni a nyaktól a hátgerincet és fentről lefelé belesimítani a bőrbe, kb. 4 cm szélességben, ha lehet, 1 ujjal, hogy a drága nedü ne vesszen kárba.:) Nekünk (férjemnél is elő szokott fordulni) már az első óra elteltével 5-ből négyszer megszűnt a fájdalom , és ki is tudtunk egyenesedni. Az elmúlt 1 évben ennyiszer kellett használnunk, azért ez az arány. Ha jóval az eset után kentük be, sokkal nehezebben jött helyre. Olyankor ajánlott legalább reggel és este a krémet is rátenni, mert elnyújtja a hatást. (fájdalomcsillapítás, ellazítás, gyulladásgátlás). Jó otthon tartani, ha ilyen dolgok előfordulnak, azonnal kéznél legyen. Nekem a félrelépett, magam alá fordult bokámat is helyre tette egy nap alatt. Ráadásul csak természetes anyagokat tartalmaz.
2015. nov. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!