Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok elégedett a mellemm...

Nem vagyok elégedett a mellemmel, de műtéttől félnék. Most nézek egy fórumot, és annyian plasztikáztatják. Most akkor én gondolkodok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, ha összekaszabolnának, hegeket sem...

Így nem biztos, hogy annyi pasi közül választhatok, mint egy szép és/vagy plasztikázott mellű, de akkor is félek.


2014. máj. 31. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem helyes, hogy félsz. Komoly műtét, és utána imádkozhatsz, hogy ne legyen semmi baja a benned lévő plasztikzsáknak a további években. Én sohasem vállalkoznék rá, a magam A-s, vagy néha B-s mellével, szerintem fogadd el. A kicsi mell jó. Lehet vele futni, és nem csak a csöcseid miatt szeretnek majd a férfiak.
2014. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem végülis nagy, de fogytam, és nem áll tökéletesen.

De biztos van pasi, akit ez nem zavar (eddig nem panaszkodtak).

Azért nagyíttatnék rajta én is, hiába nem a-b-s, tudod, milyenek vagyunk, mi nők, emberek..:)


Kockázatoktól is tartok, meg nem tetszik, hogy mű van bennem. Körmömre se kellene mű. Festetni is akkor fogok, ha már nem csak ez a 20 szál ősz hajam lesz, amit kitépkedek.

2014. máj. 31. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked nem nagyíttatni kell, hanem "csak" felvarrni. Az se kis dolog, de legalább nem kerül bele mű cucc. Nyilván emiatt kissé kevésbé veszélyes.
2014. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valahol - igaz felületesen- azt olvastam, hogy kockázatosabb.

De teljesen mindegy, akkor se érzem hogy kitenném magam ennek.

Van egy ceruzahely a bőröm alatt, azt esetleg kiveheti valaki, vagy egy anyajegyet, amiből szőrszálak nőnek és nem tetszik, de ez a max, amre vállalkozni mernék.

2014. máj. 31. 23:10
 5/7 04-71 válasza:
Ha ennyire nem vagy vele elégedett, küldj már egy képet róla, megnézném es elmondom oszinte ffi velemenyemet!
2014. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a véleményed érdekel, amúgy is ízlések és pofonok, a kérdésem másról szól.
2014. jún. 1. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj egy nem egészséges ,például rákos mellnél nem probléma a plasztika.Inkább,mint,hogy ne legyen semmije.De egy egészséges mellet minek elrontani ?!Amúgy is inkább egy nő álma a nagy mell,mint egy férfié.Egy férfit egy nőnek a feneke jobban érdekel,mint a melle,és ott sem a méret,hanem az alak a mérvadó.A mellméret pont olyan adottság,mint a hajunk színe,csak egy jellemző,nem azt jelenti,hogy a barna a szebb,vagy ilyesmi.Ez így van mellbe is.Egy jellemző,de nem azt jelenti,hogy minél nagyobb annál jobb.
2014. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!